بازی های جدید بلیزارد

دوستانی که خرید بازی world of craft را تجربه کرده اند، در انتظار بازی های جدید کمپانی بلیزارد هستند. کمپانی بلیزارد در سال های پیش با بازی های بی نظیر خود توانسته بود خود را یکی از بهترین تولیدکنندگان بازی نشان دهد. اما طی سال های اخیر فعالیت و حضور کمرنگی در تولید بازی های ویدئویی داشته است. با این حال، برطبق اظهارات «یون هازیکوستاس» کارگردان بازی world of Warcraft به نظر می رسد در آینده بازی های بیشتری از این استودیو وارد بازار شود و بازی های جدید محصولات بلیزارد ازجمله گیم تایم در راه هستند. با sardarwow همراه باشید.

توسعه بازی های جدید بلیزارد

کمپانی بلیزارد درحال توسعه بازی هایی همچون Overwatch 2 و Diablo 4 است اما طرفداران منتظر بازی های دیگری هستند. آنها امیدوارند این استودیو که بازی های بسیار پرفروشی همچون world of craft، Diablo و Starcraft را در سوابق خود دارد، بزودی مانند قبل بهترین محصولات را تولید کند. طبق اظهارات گیمینگ بولت، ظاهرا این استودیو درحال کار روی بازی های حرفه ای بیشتری است.

 

اینو حتما ببین  معرفی داستان دراگون فلایت

 

بازی های جدید بلیزارد Diablo 4 - overwatch 2

 

همچنین IGN اخیرا درمورد این شرکت و مشکلات آن گزارشی ارائه داده و با تعداد زیادی از توسعه دهندگان استودیو مصاحبه کرده است. براساس اظهارات یون هازیکوستاس، کارگردان بازی world of craft ، Overwatch2 و Diablo بر روی بازی های بیشتری درحال کار بوده و بزودی بلیزارد درمورد آنها جزئیات بیشتری ارائه خواهد شد. با این کار، بلیزارد می تواند از شرایط دشوار فعلی عبور کند. وی ادامه داد

ما درحال عبور از شرایط دشوار و تبدیل ساختن آن به یک دوران بسیار مهیج هستیم. تصورم این است که بلیزارد چرخه های توسعه طولانی دارد. بازی هایی که ما می سازیم، به شکل سریع و در طی یک الی دو سال ساخته نمی شوند. مردم کارهای زیادی از توسعه های ما را در overwatch2 و Diablo 4 دیده اند و با آنها هیجان زده شده اند. درحال ساخت پروژه های دیگری نیز هستیم و به زودی تمامی طرفداران ما از آنها مطلع می شوند و زمان زیادی نمانده که آنها را به اشتراک بگذاریم.

 

اینو حتما ببین  نمادهای اژدها در بازی وارکرفت: دراگون فلایت

 

با این وجود می توان فرض کرد که یکی از این پروژه ها بعنوان بازی بعدی وارکرافت مربوط می شود. این موضوع را نباید انکار کرد که بلیزارد اخیرا شرایط مناسبی نداشته اما امید داریم خوش بینی هازیکوستاس بیراهه نباشد. هنوز تاریخ بازی های overwatch2 و Diablo 4 اعلام نشده است.

برای کسب اطلاعات درمورد محصولات جدید دراگون فلایت و خرید بوست لیچ کینگ، به لینک های درج شده مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.