فصل ۴ مقبره اولین های وارکرافت
فصل ۴ مقبره اولین های وارکرافت

بخش چهارم از یورش به مقبره اولین ها در بازی وارکرافت منتشر شد!

نیرو های Zovaal را تا اولین مقبره ها تعقیب کنید و برای حماسی ترین حمله در بازی وارکرافت آماده شوید. این حمله قرار است با رونمایی از فصل سوم بازی وارکرافت آغاز گردد. زندانبان از مقبره ای که در قلب رازآلود سرزمین سایه ها قرار دارد، بیرون آمده است. اگر او بتواند قدرت اولیه این مقبره را کنترل کند، می تواند با مرگ در خط مقدم، شکل کیهان را تغییر دهد. در حالی که Zovaal برای تسخیر واقعیت خود را آماده می کند، قهرمانان Azeroth نیز خود را برای متوقف کردن وی، تقویت می کنند. آیا عزم و اراده قهرمانان بیشتر از تصمیم قطعی Zovaal خواهد بود؟

تاریخ های رونمایی از فصل جدید و آغاز حمله!

 • 1 مارس – چالش های عادی و قهرمانانه. توجه داشته باشید که سه رئیس آخر (Lords of Dread، Rygelon و The Jailer) در هفته اول در دسترس نخواهند بود.
 • 8 مارس – سه رئیس باقی مانده برای مرحله چالش های عادی و قهرمانانه، وارد عمل می شوند. همه رئیس ها برای بازی در سطح اسطوره در دسترس هستند. در این تاریخ همچنین از کاوشگر جنگ Wing 1 نیز رونمایی شده است. این بخش مرحله دشت های زودگذر (Ephemeral Plains) نام دارد. در این مرحله نگهبان هوشیار، Skolex، Ravener سیری ناپذیر، Artificer Xy’mox و هالوندروس احیاگر) در دسترس قرار می گیرند.
 • 22 مارس-کاوشگر جنگ Wing 2: مرحله سنگ بنای آفرینش. در این مرحله داوزگن، اوراکل سقوط کرده، نمونه اولیه پانتئون، لیهوویم و معمار اصلی در دسترس قرار می گیرند.
 • 5 آوریل: کاوشگر جنگ Wing 3: مرحله چنگال سلطه. در این مرحله Anduin Wrynn، اربابان ترس و Rygelon در دسترس قرار می گیرند.
 • 19 آوریل: کاوشگر جنگ Wing 4: مرحله طرح بزرگ. در این مرحله زندانبان در دسترس قرار خواهد گرفت.

آشنایی با شخصیت های یورش مقبره اولین ها در وارکرافت!

 • نگهبان Vigilant: این نگهبان ابدی در کمین نشسته است و به صورت خستگی ناپذیری در ورودی مقبره نگهبانی می دهد.
اینو حتما ببین  آپدیت جدید بازی وارکرافت به نام Gods of Zul’Aman

 •  SKOLEX، غارتگر سیری ناپذیر: مقبره اولین ها آسیب پذیر است و در نتیجه غارتگران برای سیر کردن خود به آن هجوم خواهند آورد. در میان این غارتگران، Skolex درنده نیز حضور دارد. از آنجایی که این کرم بزرگ مقدار بسیار زیادی از اشیای فانی را می بلعد، مقبره نیز از تعادل خود خارج می شود. در نتیجه خطر فرو ریختن مقبره وجود دارد.
 • XYMOX مجهز: پس از شکست در قلعه ناتریا، XYMOS در سایه ها غرق شد تا دزدی بعدی خود را برنامه ریزی کند. حال که مقبره اولین ها در خطر است، XYMOX نیز تمام قدرت کارتل XY را جمع کرده است تا دانش باستانی و آثار قدرتمند مدفون در این مقبره را از آن خود کند.
 • Dausegne، پیشگویی سقوط کرده: Dausegne تحت سلطه زندانبانان است اما در عین حال Mawsworn را در نبردی برای بدست آوردن قدرت Forge of Afterlives، رهبری می کند. او قصد دارد از قدرت خود برای ایجاد یک عذاب ابدی در تمام عرصه ها استفاده کند.
 • نمونه اولیه پانتئون: افراد ابدی عاری از ارواح کیهانی هستند. این بدن های ناقص تنها می توانند برخی از دستورات پایه خود را بدون هیچ گونه احساس رحم و شفقتی اجرا کنند. با حضور دشمن در دروازه های ورودی، Lihuvim چاره ای جز فعال کردن این نمونه های اولیه بی رحم ندارد.

 •  LIHUVIM، معمار اصلی: Lihuvim با مراقبت بسیار دقیقی، گذر زمان را درست مطابق با اراده قدیسین اولین خلق می کند. این روند حالا در معرض خطر است چرا که نیروهای Mawsworn قصد دارند این قدرت را به دست گیرند.
 • هالوندروس احیاگر: هالوندروس سال ها صخره های مقبره اولین ها را طی کرده است تا هدف مقدس خود را عملی سازد. هدف او باز گرداندن ephemera به چرخه بزرگ است. حال مزاحمان این الگو را دچار هرج و مرج کرده اند و این نگهبان باستانی هر کاری که برای حفظ نظم مقبره لازم باشد را انجام خواهد داد.
 • آندوین راین: اندوین که تحت کنترل جادوی سلطه است، مجبور می شود به برنامه زندانبان برای بازسازی واقعیت کمک کند. از آنجایی که زمان برای متوقف کردن وی رو به اتمام است، قهرمانان Azeroth مجبور هستد تصمیمی سخت را اتخاذ کنند. آن ها باید بین شکست پادشاه جوان برای نجات کیهان و یا به خطر انداختن همه چیز برای بازگرداند روح وی، یکی را انتخاب کنند.
 • اربابان ترس: ناتاریزم سال ها تلاش کرده است تا با حیله و ایجاد مزاحمت، نقشه زندانبان را به سرانجام برساند. حالا در آستانه پیروزی ارباب خود، آن ها تنها مجبور هستند اقدام نهایی را انجام دهند. بدین ترتیب می توان مطمئن شد که هیچ مقاومتی در برابر نظم جدید کیهان باقی نخواهد ماند.
 • Rygelon: او که برای تماشای وقایع سرنوشت ساز در مقبره اولین ها به آنجا آورده شده بود، تسلیم تسلط زندانبان می شود. حالا او قدرت کیهانی خود را علیه دشمنان و مخالفان فرد تبعید شده، به کار خواهد گرفت.
 • زندانبان: پس از هزاران سال سکوت، زندانبان با صبر و حوصله نقشه خود را برای رسیدن به قلب مقبره آشکار می کند. حالا که وی در آستانه پیروزی نهایی خود است، قهرمانان Azeroth باید با یکدیگر برای جلوگیری از تسلط کامل زندانبان بر تمام واقعیت، متحد شوند.
  بخش چهارم از یورش مقبره اولین ها وارکرافت منتشر شد!
اینو حتما ببین  پت رایگان وارکرفت free pet

آیا بازی جدید وارکرافت دراگون فلایت را دیده اید!؟

افشاگری کیهانی در مورد بازی

مسیر شکست تبعید شدگان در مقبره اولین های وارکرافت با گنج هموار شده است. در مسیر این بازی کلاس های و سواره ها جدید وجود دارند که می توانید آن ها را تصاحب کنید:

 • سواره های جدید: شامل Zereth Overseer (زندانبان اسطوره ای سخت) و اورلید درخشان (مهاجم باشکوه مقبره)
 • کلاس های جدید: هر کلاس می تواند پنج قطعه جدید خارق العاده را در اختیار شما قرار دهد. بدست آوردن هر کلاس به انگیزه و پشتکار نیاز دارد اما در عوض، قطعات جادویی می توانند قدرت های خارق العاده ای را در اختیار شما قرار دهند.
  دستاوردها و جوایز جدید در مقبره اولین های وارکرافت:
  شما می توانید با کامل کردن چالش های مقبره اولین ها، که در ادامه معرفی می کنیم، سوارها و همچنین عنوان شایسته “ناجیان واقعیت” را دریافت کنید.
 • مهاجم شکوه مقبره: برای رسیدن به این دستاورد، باید تمام چالش های لیست شده تحت عنوان مقبره اولین ها را کامل کنید. این چالش ها عبارتند از: در میان ما، سیرک چهار حلقه، روشنایی، رازهای درخشان، ماتریکس Portoform، ما همگی از جنس ستاره ها هستیم، جایی که کورگی های وحشی ساکنند، خرد از صحرا می آید، XY هرگز، مکان را مشخص کن و هواپیمایی نفرین شده. جایزه این چالش ها سواره ای به نام اورلید درخشان است.
 • شکست زندانبان با درجه سختی اسطوره: برای تصاحب گنج های این چالش، باید زندانبان بازی را با درجه سختی اسطوره شکست دهید. دستاورد این چالش عنوان شوالیه Pattern خواهد بود.
اینو حتما ببین  اینترنت مناسب برای بازی آنلاین

دستاوردهای کوتاه مدت در مقبره اولین ها

افرادی که می خواهند در مقبره اولین ها زندانبان را پیش از یورش بعدی با درجه سختی اسطوره و یا قهرمان شکست دهند، دستاوردهای افتخار آمیز و پرسودی را کسب خواهند کرد.

 • شکست نگهبان در مقبره اولین ها با درجه سختی قهرمانانه یا بیشتر، پیش از انتشار یورش بعدی. دستاوردن این چالش سواره ای تحت عنوان Zerthseed سرطان زده است.
 • زندانبان را در مقبره اولین ها و پیش از انتشار یورش بعدی، با درجه سختی اسطوره شکست دهید.

اگر جزو کسانی هستید که خرید گیم تایم را تجربه کرده اید، حتما میخواهید هرچه سریعتر این فصل جدید را تجربه کنید. تا انتشار آن منتظر بمانید…

منبع: worldofwarcraft.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
 • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
 • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
 • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
 • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.