کتاب وارکرافت سیلواناس
کتاب وارکرافت سیلواناس

رمان جدید وارکرافت: سیلواناس اکنون موجود است!

رمان دنیای جدید وارکرافت جدید به نام Warcraft®: Sylvanas هم اکنون در تمام کتابفروشی های معتبر دنیا موجود است. این کتاب توسط کریستی گلدن، پرفروش ترین نویسنده نیویورک تایمز با بیشترین جوایز نگارش شده است. این رمان جدید، داستان حماسی و نهایی سیلواناس ویندرانر افسانه ای را روایت می کند.

با صداپیشگی پتی ماتسون، صدای سیلواناس ویندرانر در دنیای وارکرافت، به یک سفر شنیداری بروید. صدای سیلواناس ویندرانر در بازی ورلد اف وارکرافت، این کتاب صوتی که توسط صدایPenguin Random House منتشر خواهد شد را روایت می کند. با sardarwow همراه باشید.

خرید این کتاب

سیلواناس در وارکرافت

Ranger-General – ملکه بانشی، سردار، سیلواناس ویندرانر عناوین زیادی را یدک می کشد. برای برخی، او یک قهرمان است… برای برخی دیگر، او یک شرور است.

قدرت دستیابی به اهدافش هرگز تا این حد نزدیک نبوده است، زیرا سیلواناس در کنار زندانبان کار می کند تا همه را از آزروث، زندان سرنوشت آزاد کند. اما وظیفه نهایی او چیست؟ او امنیت زندانی خود، پادشاه آندوین ورین را تضمین می کند.

ملکه بانشی - سیلواناس ویندرانر

 

سیلواناس برای موفقیت، مجبور می شود به مسیر دلخراشی فکر کند که او را به کنار زندانیان برساند و واقعی ترین خود را برای بزرگترین رقیبش آشکار کند.

خرید wow و اکانت لیپ کینگ را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

در اینجا، داستان کامل سیلواناس آشکار می شود

از تفکیک خانواده ویندرانر و رسیدن او به Ranger-General؛ تا مرگ او به دستان آرتاس و هدف مجدد در تاسیس گروه رها شده؛ تا لحظه ای که او برای اولین بار ماوو (Maw) را دید و عواقب واقعی آنچه را که فراتر از نقاب مرگ بود را درک کرد. اما با نزدیک شدن به لحظه پیروزی، سیلواناس ویندرانر انتخابی خواهد کرد که درنهایت ممکن است او را محدود کند (وضعیت او را مشخص کند). انتخابی که او به تنهایی اتخاذ می کند.

اینو حتما ببین  آموزش بازی آنلاین وارکرفت: آموزش ثبت نام و شروع بازی world of craft

 

کتاب وارکرافت سیلواناس

درمورد نویسنده رمان وارکرافت سیلواناس

کریستی گلدن نویسنده پرفروش نیویورک تایمز با پنجاه و شش کتاب و بیش از دوازده داستان کوتاه در زمینه های فانتزی،‌علمی تخیلی و ترسناک است. خرید دراگون فلایت یکی از جدیدترین نسخه های وارکرافت را به شما توصیه می کنیم.

کریستی گلدن نویسنده پرفروش نیویورک تایمز

حتما محصولات بلیزاد که طرفداران زیادی دارد را می شناسید. این نویسنده، برای Blizzard Entertainment در پنج رمان ®StarCraft ازجمله سه نمایش تراژدی “Dark Templar” و کتاب های وارکرافت “Lord of the Clans” و “Rise of the Horde” و “Arthas: Rise of the Lich King” و “War Crimes” و “Before the Storm” و “Exploring Azeroth: Eastern Kingdoms” مشارکت کرده است.

کریستی گلدن نویسنده رمان های وارکرافت

در سال 2017، او برنده جایزه فاوست انجمن بین المللی نویسندگان رسانه ای را دریافت کرده و به پاس قدردانی از سی سال نویسندگی، بعنوان استاد بزرگ معرفی شد. او درحال حاضر، بطور تمام وقت برای Blizzard Entertainment کار می کند، جایی که بطور منظم از آزروث بازدید می کند.

پیشنهاد می شود بازی ورلد اف وارکرافت کالکشن را نیز حتما مشاهده کنید. آیا درمورد بازی جدید دراگون فلایت وارکرافت چیزی می دانید؟

منبع: worldofwarcraft.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.