۵ روش بدست آوردن طلا در وارکرافت
۵ روش بدست آوردن طلا در وارکرافت

5 راه عالی کسب طلا در وارکرافت (خرید و فروش گلد wow)

چگونه در بازی ورلد اف وارکرافت طلا به دست آوریم؟ این سوال مشترکی است که بازیکنان حرفه ای و تازه کار دنیای وارکرافت با آن مواجه هستند. اگر جزو کسانی هستید که خرید گیم تایم و این بازی را تجربه کرده اید، شاید به فکر بدست آوردن درآمد از آن افتاده اید. بدست آوردن طلا در وارکرافت اهمیت زیادی دارد و تنها راه صدرنشینی در این بازی محسوب می شود. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله پنج راه حل اصلی و کلیدی را برای بدست آوردن طلا در وارکرافت یا بعبارتی خرید و فروش گلد wow به شما معرفی کنیم. با sardarwow همراه باشید.

 

5 راه بدست آوردن طلا در وارکرافت

پنج راه عالی برای کسب طلا در وارکرافت را می خواهیم در ادامه بطور مفصل برایتان توضیح دهیم:

  • خانه حراج را جدی بگیرید
  • نقش تانک را بازی کنید!
  • مهارت های ساخت و ساز خود را ارتقا دهید
  • اوباش نادر را شکار کنید
  • بازیکن بهتری در وارکرافت باشید!

 

1- بدست آوردن طلا در وارکرافت با کمک خانه حراج

خانه حراج یکی از آن جواهرات پنهانی است که می توانید با کمک آن، طلای بسیار زیادی در وارکرافت بدست آورید. مهم ترین اصلی که در این میان باید رعایت کنید، خرید با قیمت کم و فروش با قیمت بالا است. احتکار روش دیگری برای بدست آوردن طلا در وارکرافت است. شما می توانید تمام موجودیت یک کالا (معمولا یک کالای تجاری مهم مانند گیاهان، فلز و موارد مشابه) را خریداری کنید و سپس آن را با قیمت بسیار بالاتری بفروشید. البته این روش تنها در طولانی مدت جواب می دهد.

 

کسب طلا در وارکرافت با کمک خانه حراج

 

برای آنکه در مسیر کسب طلای بیشتر قرار بگیرید، باید اجازه دهید تاریخ انقضای محصولات شما بگذرد و سپس دوباره لیستی از آنها تهیه کنید. همچنین شما باید آیتم های جدید خریداری کنید و این فرایند را با توجه به نیاز بازار در زمان خرید انجام دهید. بنابراین به روز نگه داشتن دانش خود از روند کلی بازار اهمیت دارد. یک پچ جدید می تواند به راحتی بازار را وارد هرج و مرج کند. این بهترین زمان برای خرید طلای زیاد و یا کالاهای فراوان با قیمت بسیار اندک می باشد.

 

اینو حتما ببین  معرفی داستان دراگون فلایت

 

خانه حراج برای جلوگیری از کلاهبرداری های ممکن، تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است. بنابراین شاید این گزینه به اندازه گذشته سودآور نباشد، اما هنوز هم می توانید از آن برای بدست آوردن طلا در وارکرافت استفاده کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که در این مسیر ممکن است گاهی ضرر کنید و نتوانید تمام کالاهای موجود را بفروشید. خرید دراگون فلایت را به شما توصیه می کنیم که بسیار جذاب و جدید است.

 

 

2- برای بدست آوردن طلا در وارکرافت تانک شوید!

تانک بودن بهترین راه برای بدست آوردن طلا در وارکرافت است. تانک ها در حال حاضر کنترل فضای گروهی را در وارکرافت بر عهده دارند. شما می توانید با شرکت کردن در رویداد های فوری که شخصیت تانک مورد نیاز است، امتیازات و جایزه های بیشتری کسب کنید. این امر به معنای دریافت مقدار زیاد و گاهی غیر قابل پیش بینی طلا در وارکرافت است. کیسه های جایزه نیز گاهی حاوی مقداری طلا و سایر کالاهای مورد نیاز هستند. یکی از این کالاها که شما می توانید همیشه آن را با قیمت بسیار خوبی بفروشید، کیسه های جایزه هستند. برخی از بازیکنان توانسته اند کالاهای موجود در کیسه های جایزه را با هزاران طلا معاوضه کنند.

 

برای بدست آوردن طلا در وارکرافت تانک شوید

 

یکی دیگر از مزایای انتقال رول تانک در وارکرافت این است که بازیکنان برای استفاده از قابلیت های تانک در زمین های بازی، حاضر هستند به شما پول پرداخت کنند. شما می توانید از شخصیت خود بدین شکل استفاده کنید و در ازای دریافت طلای بیشتر، به عنوان شخصیت تانک در زمین بازی آن ها ظاهر شوید. این کار می تواند هزاران طلا برایتان به ارمغان بیاورد. در نهایت نیز، می توانید در ازای استفاده از گیلد، هزینه بیشتری از بازیکنان دریافت کنید. این کار نه تنها می تواند هزینه های شما برای ساخت گیلد را پوشش دهد، بلکه می تواند به پس انداز مقدار بیشتری از طلا نیز کمک کند.

 

اینو حتما ببین  نمادهای اژدها در بازی وارکرفت: دراگون فلایت

 

3- مهارت های ساخت و ساز خود را بهبود ببخشید!

این راه حل پر خطر و پر هزینه است؛ چرا که بهبود مهارت های ساخت و ساز به تمرین نیاز دارد و فرایندی زمان بر محسوب می شود. شما به مرور زمان مهارت های مختلفی را برای ساخت گیلد ها و سایر تجهیزات خود کسب می کنید و این به معنای توانمندی شما در آینده برای کسب طلای بیشتر خواهد بود. در هر بازی و یا جنگ، برخی از مهارت ها مورد توجه قرار می گیرند. داشتن مهارت های بیشتر به شما کمک می کند تا از چنین موقعیت هایی استفاده کنید. ممکن است مجبور شوید هزینه زیادی را صرف خرید مواد اولیه کنید، اما توجه داشته باشید که با استفاده از مواد اولیه که سایرین برای شما فراهم می کنند نیز می توانید اشیا و کالاهای مختلف را خلق کنید. در نتیجه، می توانید انعام بیشتری نیز از افراد کسب کنید.

 

از سویی دیگر، داشتن مهارت های مختلف در فضای این بازی، تماما سود است و ضرری به همراه ندارد. شما می توانید با صرف زمان و زحمت زیاد، منابع زیادی را برای خود خلق کنید و سپس آن ها را در خانه حراج به فروش برسانید. برای این کار می توانید از راه حل هایی که در ابتدای این مقاله ارائه کردیم، برای بدست آوردن طلا در وارکرافت بهره ببرید. اینکه چه مهارت هایی در دنیای وارکرافت پر سود تر هستند، موضوعی قابل بحث است. با این حال به نظر می رسد کسب مهارت استخراج از معادن، یکی از کلیدی ترین مهارت ها است. سنگ معدن یکی از ارزشمند ترین منابع برای فروش است و شما با تلاش زیاد در زمینه یادگیری این مهارت، می توانید در اندک زمانی ثروتمند شوید.

مهارت های ساخت و ساز خود را بهبود ببخشید

 

4- شکار اوباش نادر

اوباش نادر در بازی وارکرافت بسیار زیاد هستند. آنها نه تنها موانعی را برای حرکت بازیکنان ایجاد می کنند، بلکه کیف هایی حاوی منابع متنوع را نیز بر روی زمین می اندازند. شما می توانید از منابع موجود در این کیف ها استفاده کرده و ان ها را در خانه حراج به فروش برسانید. شکار اوباش نادر در وارکرافت یک چالش است اما در عین حال فرایندی سرگرم کننده نیز محسوب می شود. به عنوان مثال، پانداریا موارد نادر بیشماری دارد و برای شکست دادن برخی از آنها به همکاری چند بازیکن با یکدیگر نیاز است. اگرچه این راه حل اندکی قدیمی است اما هنوز هم می توانید از مزایای آن برای بدست آوردن طلا در وارکرافت استفاده کنید. شکار اوباش نادر می تواند، علاوه بر بدست آوردن طلا، مزایای بسیار زیاد دیگری را نیز برای شما به همراه داشته باشد.

 

اینو حتما ببین  فیلم وارکرافت (2016)؛ فیلم world of warcraft (دنیای وارکرافت)

 

شما همچنین می توانید از برخی از سیاهچاله ها و نقشه های حمله قدیمی استفاده کنید و اقلام کمیابی را برای فروش در خانه حراج، بدست آورید. شما می توانید با کمک ترانسفورماسیون، تجهیزات قدیمی تر را در ازای دریافت طلای بیشتری به فروش برسانید. همچنین حیوانات خانگی، مانت ها و سایر مواردی که در سیاهچاله ها و نقشه های قدیمی تر هستند، ارزش زیادی در خانه حراج دارند. پیش از سر زدن به این بخش های قدیمی، به خوبی نقشه آن ها را مطالعه کنید تا مطمئن شوید که می توانید از پس آن ها بر بیایید. انجام برخی از این چالش ها حتی برای پیشرفته ترین بازیکنان نیز بسیار دشوار است.

شکار اوباش نادر برای کس بطلا در وارکرافت

 

5- بازیکن بهتری در وارکرافت باشید!

برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر در وارکرافت تمام تلاش خود را به کار بگیرید. این کار در صرفه جویی در هزینه تعمیرات به شما کمک می کند اما مهم تر از همه، شما زمان خود را به بطالت صرف نخواهید کرد. هرچه قدر سریع تر در این بازی پیشرفت کنید، پول و آیتم های بیشتری را بدست خواهید آورد. اگر در حین مبارزه با غول ها و چالش ها، بارها شکست بخورید تنها پول و زمان خود را از دست می دهید. برای جلوگیری از بروز چنین شرایطی، تنها کافی است خوب تمرین کنید، با محتوای این بازی آشنا شوید و هر آنچه که یک بازیکن عالی در وارکرافت نیاز دارد بدانید را یاد بگیرید. شما می توانید در این بازی دوستان تازه ای پیدا کنید و خود را در حلقه بازیکنان حرفه ای جای دهید. بدین ترتیب می توانید طلای بیشتری پس انداز کنید. خرید wow شامل انواع گیم تایم و کاراکترهای بازی را در لینک درج شده مشاهده نمایید.

کارکرد اصلی بدست آوردن طلا در وارکرافت این است که بتوانید به راحتی انچه را که می خواهید در فضای بازی تهیه کنید. یک بازیکن خوب بودن بهترین روش برای کسب طلای بیشتر در این بازی است.

 

اینو حتما ببین  کتاب وارکرافت (12 کتاب world of warcraft از 5 نویسنده)

 

آخرین هشدار: از طلا فروشان وارکرافت دوری کنید!

برای بدست آوردن طلا در وارکرافت، شما نیازی به طلافروشان ندارید. کسب طلا در این بازی بسیار آسان است و شما حتی می توانید از فروشگاه درون بازی (Blizzard) توکن های آن را با کمک پول در دنیای واقعی خریداری کنید. شما می توانید این توکن ها را برای کسب طلا خرج کند. خرید طلا از طلافروشان در وارکرافت غیر قانونی است و اگر کمپانی بلیزارد متوجه این امر شود، تحریم خواهید شد. بدین ترتیب، نه تنها تمام طلاهای خریداری شده را از دست خواهید داد، بلکه باید با حساب کاربری خود نیز خداحافظی کنید.

بازی ورلد اف وارکرافت کالکشن را نیز ببینید.

منبع: levelskip.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.