کمک های بشردوستانه بازی وارکرافت
کمک های بشردوستانه بازی وارکرافت

کمک های بشردوستانه بازی وارکرافت: 100٪ پول بسته حیوانات برای کمک های مردی

کمک های بشردوستانه بازی وارکرافت با محدودیت زمان

کمک های بشردوستانه بازی World of Warcrafبسته حیوانات خانگی با محدودیت زمان را ارائه می‌دهد که 100%پول آن صرف کمک‌های بشردوستانه در اوکراین ‌می‌شود. کمپانی بلیزارد همچنین امکان کمک مالی در هنگام خریدهای دیگر را نیز اضافه کرده است.
World of Warcrafبسته جدید حیوانات خانگی با محدودیت زمانی را منتشر کرده است تا از کمک‌های بشردوستانه به اوکراین حمایت کند در حالی که این کشور با تهاجم در حال رخداد و غیرقانونی روسیه مبارزه می‌کند. در ادامه مقاله sardarwow را بخوانید.

کمک های بشردوستانه بازی وارکرافت

با حضور بازیگر هالیوود میلا کونیس که خودش یک بازیکن سابق بازی وارکرافت هست 100% از درآمد حاصل از فروش بسته‌ها به گروه BlueCheck که یک گروه به هم پیوسته اوکراینی شامل سازمان‌های واکنش به بحران و کمک رسانی هست اختصاص داده می‌شود.
میلا کونیس نقل می‌کند: “وارکرافت اولین جامعه‌ای است که من جزوی از آن بودم با غریبه‌هایی که اهمیتی به اینکه من چه کسی یا چه چیزی هستم نمی‌دادند” ، “بسیار سرگرم کننده بود و من دوست داشتم که جزوی از آن بودم من عاشق بازی، مردمش، و کاری که مردم با جمع شدنشان برای پیدا کردن هدفی مشترک ‌می‌توانند انجام دهند هستم.” پیشنهاد می کنیم با خرید گیم تایم لذت این بازی را تجربه کنید.
لیو شرایبریکی از بنیانگذاران Bluecheck نقل می‌کند: ” از زمان آغاز جنگ اوکراین که بیشتر از یک سال از آن گذشته است نیاز برای حمایت و کمک بشردوستانه بی‌وقفه بوده است”.
” Bluecheck مستقیماً از سازمان‌های غیردولتی تایید شده برای انجام کار در نقاط مورد نیاز حمایت می‌کند و ما از جامعه وارکرافت برای کمک به ما و قادر ساختن ما در کمک به آنها تشکر می‌کنیم هر دلار اهدا شده از طریق خرید پک حیوانات برای اوکراین، ما را قادر به ادامه کار ‌ می‌سازد”.

اینو حتما ببین  شدولند چیست؟ آشنایی با شدولند وارکرافت

تجربه وارکرافت در کمک به مردم اوکراین

 

تجربه وارکرافت

اگر نیاز به وقت گذراندن روی رایانه خود دارید حتماً باید این بازی را تجربه کنید. بدون نیاز به نصب!!
بسته حیوانات خانگی حاوی یک ریتیریور طلایی جذاب به نام Sunny و یک بچه مورلوک کوچولو به نام Flurky است که با یکدیگر ترکیب رنگ پرچم اوکراین را می‌سازند .
Flurky یک گل آفتابگردان با خود حمل می‌کند که گل ملی اوکراین است و یک رد گل رنگی از خود هنگام پرسه زدن به جای می‌گذارد. هر دوی آنها فقط به عنوان بخشی از این پیشنهاد در دسترس هستند، ‌می‌توان آنها را در هر دو دنیای وارکرافت و وارکرافت کلاسیک استفاده کرد و پک آنها تا انتهای ماه آگوست به قیمت 20 دلار/18 پوند/20 یورو قابل فروش است.

100٪ پول بسته حیوانات وارکرافت برای کمک های مردی

 

ویدیوهای توصیه شده برای شما

همانند پک حیوانات خانگی بلیزارد امکان حمایت به BlueCheck را در این بازه زمانی در هنگام هر خریدی از وارکرافت فراهم ساخته: و این پیام هنگامی که با هر کالا دیجیتالی به قسمت تسویه می‌روید نمایش داده خواهد شد.
هالی لانگدل تهیه کننده اجرایی وارکرافت نقل کرد: ” به لطف بازیکنان سخاوتمند ما برنامه خیریه حیوانات خانگی باعث جمع شدن لیون‌ها دلار در طی چندین سال شده تا به کمک نیازمندان در زمان نیاز و قربانیان جنگ در اوکراین که هم اکنون نیاز به کمک ما دارند برود ” ، ” می‌دانم که جامعه بازیکنان فوق العاده ما پا پیش خواهند گذاشت و حیوانات خانگی خود را اطراف آزراف با غرور رهبری می‌کنند در حالی که می‌دانند ‌های کمک مالی اهدا شده آن‌ها به سمت کارهای نجات بخش BlueCheck اوکراین می‌رود.پیشنهاد می کنیم محصولات جدید وارکرافت به نام های دراگون فلایت و بوست لیچ کینگ را مشاهده کنید.

اینو حتما ببین  میج تاور لجیون mage tower

منبع: پی سی گیمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.