اژدها سواری WoW
اژدها سواری WoW

اژدها سواری WoW به بقیه‌ی آزروث می‌آید!

کمربندهایتان را ببندید! اژدهاسواری ممکن است به دنیای قدیم بیاید. تبصره‌های آپدیت 10.1.5 برای سرور امتحانی منتشر شده‌اند؛ و درحالی که رده بندی شخصیتی جدید Evoker طبیعتا همه‌ی توجه‌هارا منعطف خود کرده، تعداد زیادی باف دیگر نیز به بازی اضافه شده که نباید از آن‌ها غافل شویم. با sardarwow همراه باشید.

اخبار جدید wow درمورد اژدها سواری

هیجان‌انگیز ترین اخبار از دیتاماینر های سایت Wowhead آمده است. با اینکه درگذشته در یک مصاحبه با Morgan Day فهمیدیم که اژدهاسواری قرار است ماندنی باشد، لیست بلندبالایی از انیمیشن‌ها و اچیومنت‌ها از ورژن PTR فراکاوی شده‌اند، و این اطلاعات به ما می‌گویند که اژدهاسواری در دنیای قدیم بسیار نزدیک است.

 

اینو حتما ببین  نمادهای اژدها در بازی وارکرفت: دراگون فلایت

 

من تریال‌ها (آزمون‌ها)ی طلایی‌ام را به محض ماکس کردن نشان های اژدهایم انجام دادم و ایده‌ی نژادهای جدید کاری کرده‌است که بدون درنگ افساربه‌دست شوم. گردآورنده ها و کلکسیونرهاهم از شنیدن اینکه بیش از 100 اسکینِ سوار قرار است همراه با سیستم اژدهاسواری آپدیت شوند خوشحال خواهند شد؛ این آپدیت اجازه می‌دهد نشان های استاتوس درخشان خود را هم درون و هم بیرون جزایر اژدها استفاده کنید. برای آشنایی با بازی مربوطه، دراگون فلایت را ببینید.

 

آپدیت اژدهاسواری wow

هنوز تایید نشده که این قابلیت‌ها با آپدیت 10.1.5 می آیند یا برای بعدا برنامه‌ریزی می‌شوند. با توجه به اینکه بازیکنان بازی – ازجمله خود ما – با صدای بلند می‌خواستند اژدهاسواری ماندگار باشد، ممکن بود فکر کنید بلیزارد نمایش و هیاهوی بزرگتری از خود نشان دهد. وقتی که آن‌ها ممکن است رازهایی را برای آپدیت های آینده نگهداری کنند؛ و دیتاماینینگ یکی از جنبه های مقبول چرخه‌ی آپدیت شدن بازی شده – چرا پاپس بکشیم؟

آپدیت های دیگر شامل حذف نیاز به سفر به مربیان برای یادگیری سوارکاری است. در عوض این مهارت‌هارا بصورت رایگان بعنوان قسمتی از جایزه‌های لول‌آپ کردن خود در لول‌های مناسب دریافت می‌کنید. این تیر خلاص را به روز هایی که برای سوارکاری خود طلا جمع می‌کردید را، می‌زند؛ حتی اگر قیمت آن برای سال‌ها ناچیز بوده. بخشی از من ناراحت است که مربیان سوارکاری به لیست NPC های متروک‌شده می‌پیوندند، اگرچه یک قدم منطقی این ژانر به سمت سهولت و راحتی است.

 

اینو حتما ببین  نمادهای اژدها در بازی وارکرفت: دراگون فلایت

 

تغییرات بزرگ در نژادهای اژدها

یک تغییر بزرگ دیگر نیز برای نژادهای متحدین نیز وجود دارد. درگذشته، باید رنج محتواهای قدیمی را تحمل می‌کردید تا نژادهایی مانند Lightforged  یا Mechangnomeها را آزاد کنید؛ باید ماموریت ها و مقتضیات حداقلی شهرت را فراهم می‌کردید. اکنون تنهاکاری که باید بکنید رسیدن به لول 40 یا بالاتر است؛ همین. با اینکه این مسیرهای آزادسازی دلیل مناسبی برای انجام ماموریت‌ها به ما می‌دادند – مثلا واداشتن من به تجربه کردن Legion’s Argus یک زنجیره ماموریت که قبلا انجام نداده بودم- یک بهبود کیفیت مهم است.

علیرغم اخبار نگران‌کننده مبنی بر اینکه اکتیویژن بلیزارد به‌دلیل سیاست های بد اداری‌اش در حال از دست دادن کارکنان با استعداد خود است، آینده‌ی اژدها سواری روشن به‌نظر می‌رسد، حداقل برای الان. باید ببینیم آیا تیم بازی‌سازی می‌تواند به پرواز خود در آپدیت‌های آینده ادامه دهد یا خیر. برای خرید گیم تایم و خرید بوست لیچ کینگ کلیک کنید.

 

منبع: pcgamer

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.