فروشندگان timewalking را کجا بیابیم؟
فروشندگان timewalking را کجا بیابیم؟

فروشندگان timewalking وارکرافت را کجا بیابیم؟

اگر با خرید wow و بازی وارکرافت آشنایی دارید احتمالا اخیرا اصلاحی به نام فروشندگان Timewalking را شنیده اید. فروشندگان Timewalking بعنوان NPCهایی هسند که تنها درطول رویدادهای Timewalking در دنیای وارکرافت ظاهر می شوند که بطور خلاصه محتوای توسعه قدیمی را به زمان حال برمی گرداند. هربار که رویداد به Azeroth از طریق گسترش‌های مختلف برمی‌گردد، شما باید هربار فروشنده متفاوتی را در مکان دیگری پیدا کنید.

رویداد Timewalking به مدت یک هفته طول می کشد و سیاه چال های قدیمی را به سطح شما مقیاس می کند. در برخی موارد، مانند رویداد Wrath of the Lich King timewalking، یکی از حملات قدیمی نیز مقیایس گذاری می شود. بنابراین شما می توانید ازطریق Ulduar یا معبد سیاه بجنگید همچنانکه گویی محتوای فعلی است. برای مشاهده و خرید اکانت لیچ کینگ به لینک درج شده مراجعه کنید.

شما با شرکت در این رویداد، ارز (نشان های Timewarped) بدست خواهید آورد و می توانید آنها را برای دریافت تجهیزات، اسباب بازی ها، نشان های شهرت و غیره مبادله کنید. در ادامه، مکان های فروشنده WoW timewalking و همچنین هرآنچه آنها ارائه می دهند برای هر توسعه آمده است. با sardarwow همراه باشید تا نکات بیشتری در این زمینه بدانید.

 

مکان های فروشندگان WoW timewalking

فروشندگان timewalking معمولا در پایتخت یافت می شوند که با گسترش رویداد timewalking مرتبط هستند. در هر مکان دو مورد از آنها را خواهید یافت:
یک فروشنده جوایزی در ازای نشان های Timewarped ارائه می کند، درحالیکه دیگری درخواستی برای تکمیل timewalking raid به شما می دهد و به شما امکان میدهد به ورودی حمله از راه دور منتقل شوید.

 

اینو حتما ببین  معرفی داستان دراگون فلایت

 

مکان فروشنده BURNING CRUSADE TIMEWALKING

فروشنده Burning Crusade timewalking در شهر Shattrath در Outland قرار دارد. شما می توانید دروازه ای برای رفتنن به آنجا درداخل اتاق هایی واقع در Orgrimmar و Stormwind پیدا کنید، گرچه بازیکنان Horde برای یافتن آن باید به طبقه پایین بروند.

مکان فروشنده BURNING CRUSADE TIMEWALKING
فروشنده Cupri است، یک زن انسان و می توان او را در بالکن داخل ساختمان مرکزی در تراس نور پیدا کرد.

مکان فروشنده WRATH OF THE LICH KING TIMEWALKING

فروشنده Wrath of the Lich King timewalking در هشر Dalaran در Northrend قرار دارد و شما می توانید براحتی از اتاق های دروازه در Orgrimmar و یا در Stormwind به آنجا بروید.

 

 

مکان فروشنده WRATH OF THE LICH KING TIMEWALKING

 

فروشنده ای به نام Auzin، یک اِلف خونی مرد است و او در کنار مجسمه ای در مرکز میدان Runeweaver قرار دارد.

مکان فروشنده CATACLYSM TIMEWALKING

فروشنده Cataclysm timewalking یا در Orgrimmar و یا در Stormwind یافت می شود، بسته به اینکه تابعیت شما Alliance یا Horde باشد.

 

مکان فروشنده CATACLYSM TIMEWALKING

 

فروشنده Kiatke است،‌ یک اِلف خونی زن است و او در نزدیکی دروازه های Cataclysm، درست در شمال Drag در Orgrimmar و شمال Dwarven District در شهر Stormwind قرار دارد.

 

اینو حتما ببین  نمادهای اژدها در بازی وارکرفت: دراگون فلایت

 

مکان فروشنده MISTS OF PANDARIA TIMEWALKING

فروشنده Mists of Pandaria timewalking در جزیره بی زمان در پانداریا، در شرق جنگل Jade یافت می شود. شما می توانید ازطریق اتاق دروازه در Stormwind یا Orgrimmar به جنگل Jade دست یابید. سپس از یک استاد پرواز استفاده کنید تا به جزیره برسید.

 

مکان فروشنده MISTS OF PANDARIA TIMEWALKING

فروشنده Mistweaver Xia است، یک پاندارن زن است و در لبه شرقی دیوانی آسمانی در کنار دریاچه قرار دارد.

مکان فروشنده WARLORDS OF DRAENOR TIMEWALKING

فروشنده Warlords of Draenor timewalking در Warspear یا Stormshield در شهر Draenor یافت می شود، بسته به اینکه خواه شما Horde یا Alliance هستید. شما می توانید ازطریق اتاق دروازه در Orgrimmar یا Stormwind یا با دروازه ای در پادگان خود به دست یابید، اگر آن را به سطح ۳ ارتقا دهید.

 

مکان فروشنده WARLORDS OF DRAENOR TIMEWALKING

Kronnus فروشنده ای در Warspear است، یک ارک مرد، و شما می توانید او را نزدیک برخی کلبه های نزدیک به کاروانسراها بیابید. Tempra یک کوتوله زن در Stormshield است و او را می توان نزدیک به herbalism trainer پیدا کرد.

 

اینو حتما ببین  نحوه دریافت نسخه Dragonflight Twitch

 

مکان فروشنده LEGION TIMEWALKING

فروشنده Legion timewalking در شهر Dalaran در جزایر Broken یافت می شود. شما در اینجا می توانید یا با استفاده از Dalaran hearthstone یا با مسافرت به آزروث ازطریق اتاق دروازه در Orgrimmar یا Stormwind به آن دست بیابید.

 

مکان فروشنده LEGION TIMEWALKING

 

فروشنده Aridormi، یک دراینای زن است، و او نزدیک فرماندهی پرواز در Krasus’ Landing ایستاده است.

منبع: pcgamer.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.