بازی WoW Dragonflight
بازی WoW Dragonflight

ورود به بازی WoW Dragonflight و انتشار بسته ی آلفا دراگون فلایت

چرا حین ورود به Dragonflight همانند معمای پلوتون/ گوفی بعضی از اژدهایان حرکت می کنند و برخی دیگر ساکن هستند؟ نسخه ی جدید Dragonflight، نسخه بازی ورلد اف وارکرافت می باشد که مراحل آزمایشی خود را قبل از انتشار طی می کند. شما باید برای ورود به بازی دراگون فلایت به صفحه ی ورود به Dragonflight مراجعه نمایید. سپس در قسمت پایین صفحه گزینه ی بسته ی بتا را انتخاب کنید. بعد از تایید ورود به سایت و ورود به دراگون فلایت، وارد صفحه ی دستورالعمل های بازی WoW می شوید.

بازی wow dragonflight

نحوه ورود به دراگون فلایت

ورود به بازی Dragonflight شما را به سرزمین اژدهایان دنیای وارکرفت می برد. کوهستان های Azure span و معبدهای زیرزمینی Thaldraszus از جمله مناطقی هستند که بازیکنان آن ها را مشاهده و در این مکان ها بازی می کنند. علاوه براین مناطق دشت های ohn’ahranو منطقه ی waking Isles از سایر سرزمین هایی هستند که در این بازی مشاهده می شوند. قابلیت Dragonriding ویژگی جدیدی است که به این بازی اضافه شده است. با استفاده از این قابلیت بازیکنان می توانند با اژدها پرواز کنند. همچنین ویژگی های ظاهری آن ها را شخصی سازی نمایند و مدت زمان بیشتری را با این موجودات افسانه ای پرواز کنند. طراحی رابط کاربری جدید، اضافه شدن مناطق جدید به بازی، اضافه شدن موجودات جدید همانند Drakthyr و قابلیت Dragonriding از جمله تغییراتی هستند که با ورود به این بازی حس می شوند.

 

اینو حتما ببین  معرفی داستان دراگون فلایت

 

ورود به بازی wow dragonflight و تغییرات جدید این نسخه

شما با ورود به بازی wow dragonflight شاهد سرزمین Northrend خواهید بود که بسیار هنرمندانه طراحی شده است. در گزارش ها آمده است بلیزارد قصد دارد در ماه های آینده از نسخه ی موبایل این بازی رونمایی کند. با انتشار نسخه های جدید و ورود به دراگون فلایت رابط کاربری تمام عناصر و فضای بازی شفاف تر می شود. همچنین همچنین کادر اطراف تمام آیتم ها نازک تر می گردد و به دنبال همه ی این تغییرات تصاویر با کیفیتی را مشاهده خواهید کرد. طراحی رابط کاربری جدید، اضافه شدن مناطق جدید به بازی، اضافه شدن موجودات جدید همانند Drakthyr و قابلیت Dragonriding از جمله تغییراتی هستند که با ورود به دراگون فلایت حس می شوند. شما در این صفحه توضیحاتی در مورد تغییر به نسخه ی آزمایشی لانچر بتل.نت را مشاهده خواهید کرد. اساسا، شما با پیش خرید این افزونه بازی به نسخه بتا دسترسی نخواهید داشت. همان طور که پک بازی Overwatch 2’s Watchpoint فقط به شما دسترسی به یک نقطه خودکار را می دهد تا بازی را تست کنید. پیشنهاد می کنیم با خرید بوست لیچ کینگ این بازی را نیز تست کنید.

ورود به Dragonflight در آینده

در صفحه رسمی توییت World of Warcraft آمده است که این فاز اول آزمایشی پیش از انتشار بازی Dragonflight است. شما با ورود به بازی WoW Dragonflight شاهد تغییرات زیادی نسبت به نسخه ی پیشین هستید. به روز رسانی های نسخه ی آلفای ماه جولای شامل منطقه جدید Azure Span، مسابقه Dracthyr، کلاس Evoker، نخستین بازسازی رابط کاربری بازی World of Warcraft در 18 سال گذشته و در بعضی کلاس ها و حرفه ها می باشد.

بلیزارد در این نسخه رویکرد مشابهی را برای توالی طولانی پیش نمایش های Overwatch 2 با دسترسی محدودی در نظر گرفته است. یون هازیکوستاس کارگردان بازی WoW در مصاحبه گروهی با مجله پی سی گیمر گفته است که بازی Dragonflight چندین نسخه آزمایشی خواهد داشت. بنابراین اگر موفق ورود به بازی WoW Dragonflight و دریافت نسخه آلفای اولیه نشده اید، استرس نداشته باشید. برای خرید wow می توانید به لینک درج شده مراجعه کنید.

شما می توانید پیش نمایش بازی را از بخش مسابقه Dracthyr و همچنین مصاحبه با هازیکوستاس که در مورد تصمیماتش راجع به طراحی تصاویر بزرگ در افزونه جدید صحبت کرده است را بررسی نمایید. با خرید گیم تایم از بازی وارکرافت لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.