فعالیت خیرخواهانه بلیزارد
فعالیت خیرخواهانه بلیزارد

فعالیت خیرخواهانه بلیزارد: کمک کارمندان به خیریه ها

اخیرا خبرهایی درمورد فعالیت خیرخواهانه بلیزارد منتشر شده است. برطبق گزارش های اخیرا منتشر شده، کارمندان کمپانی بازی سازی اکتیویژن بلیزارد، با مبلغی بیش از 1.6 میلیون دلار به 3211 سازمان خیریه کمک کرده اند. این کمپانی بخشی از سود حاصل از محصولات بلیزارد ازجمله گیم تایم و کمپانی بازی سازی اکتیویژن بلیزارد را صرف امور خیریه کرده است.

 

فعالیت خیرخواهانه بلیزارد

 

براساس اظهارات VG247، این کمپانی بزرگ مدتی پیش در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که به هریک از 8013 کارمند خود در بلیزارد، اکتیویژن و کینگ در حدود 200 دلار بیشتر حقوق اعطا شده تا درصورت تمایل، آن را به سازمان های خیریه هدیه دهند.
در نتیجه ی این کمک ها، حالا این کمپانی بازی سازی بطور دقیق به 3 هزار و 211 سازمان خیریه کمک کرده (یعنی تقریبا هرکدام حدودا 498 دلار دریافت کرده اند). برطبق اظهارات یکی از مدیران اکتیویژن بلیزارد در این رابطه:

ما در اکتیویژن بلیزارد این مسئولیت را بخوبی درک کرده ایم که باید وظیفه خود در قبال جوامع را بدرستی انجام دهیم. این مسئولیت شامل توسعه بازی سازان قدیمی تا حمایت از برنامه های سلامت است و ما مسئول ایجاد این تغییرات هستیم. هدف ما این است که با نیت خوب در جوامعی که حضور فعال داریم، با مردم بخوبی ارتباط برقرار کنیم. همچنین ما از کسانی به به شکل های مختلف از ما حمایت می کنیم، سپاسگذاریم.

درآمد اکتیویژن بلیزارد

 

درآمد اکتیویژن بلیزارد

 

اکتیویژن بعنوان یکی از ثروتمندترین توسعه دهندگان در صنعت ویدئو گیم، طی ۳ ماه اول 2020 در حدود 2 میلیارد دلار درآمد داشته است. هسته درآمدزایی اکتیویژن، بازی های و بوده و بیشترین سهم سود از مبالغ ذکر شده مربوط به این بازیهاست (519 میلیون).
مجموعه بازی های Modern Warfare در طول این مدت توانسته رکورد فروش در مجموعه Call of Duty را بشدت متحول کرده و افزایش دهد. هم اکنون نیز به همراه وارزون و سایر بازی های اکتیویژن بیش از 102 میلیون کاربر فعال دارد. این امید وجود دارد که باقی توسعه دهندگان و کمپانی ها همچون اکتیویژن بلیزارد که توانایی و قدرت فراوانی در ایجاد تغییرات دارند، بتوانند برای انجام چنین فعالیت های پسندیده ای تلاش کنند.

اینو حتما ببین  پت رایگان وارکرفت free pet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.