پایان شدولند چه زمانیست؟
پایان شدولند چه زمانیست؟

آیا پایان شدولند نزدیک است؟

در این مقاله می خوایم وضعیت پایان شدولند رو بررسی کنیم و ببینیم آیا میشه وضعیت نهایی اون رو بررسی کرده و بالاخره پچ 9.2 آخرین پچ این نسخه از خرید wow هست یا نه؟ اگه یادتون باشه، تاریخ 23 نوامبر 2020 وارکرافت شدولند عرضه و لایو شد.

شدولند از چه نسخه ای شروع شد؟

شدولند بعنوان نهمین نسخه دنیای وارکرافت بود. اگه یادتون باشه وقتی نسحه اولیه این بازی ارائه شد، دوباره رکورد فروش و تعداد بازیکنان آنلاین توسط این کمپانی زیرو رو شد. اما پس از گذشت مدتی، تعداد بازیکنان این بازی کمتر شد. تا اینکه با انتشار لانچ نسخه 9.1 یعنی فصل دوم این بازی، خبرهای ماجرای قضایی بلیزارد رسانه ای شد. اخبار قضایی این بازی تاثیر زیادی در روند آن داشت و برخی بازیکنان این بازی را ترک کردند!

اینو حتما ببین  شدولند چیست؟ آشنایی با شدولند وارکرافت

ضعف این نقطه و همچنین فشارهای اجتماعی، ضربه شدیدی به این نسخه وارکرافت وارد آورد و شرایط فعلی بلیزارد بدترین وضعیت کل دوران این بازی مطرح شد.

پایان شدولند

پیش بینی پایان شدولند!

بعد از انتشار اخبار مربوط به 9.1.5 و نزدیک شدن به رویداد بلیزون که هرساله کمپانی بلیزارد اخبار مرتبط با بازیهاشو رو در اون رونمایی می کنه، بسیاری منتظر اخبار وارکرافت هستند. بنابراین، اینجا هر نسخه رو دقیق تر بررسی می کنیم تا بتونیم پیش بینی کنیم این امکان تا چه حد می تونه درست باشه و آیا واقعا بلیزارد در رویداد بعدی، نسخه جدید بازی رو معرفی می کنه یا طرفداران این بازی باید یک سال دیگه برای رویداد بعدی صبر کنن؟ اگه هنوز نسخه های بازی وارکرافت شدولند رو امتحان نکردید می تونید ازطریق لینک خرید شدولند، اون رو امتحان کنید.

در هر رویداد Blizzon بلیزارد، نسخه بعدی بازی یا بسته الحاقی اون معرفی میشه. این اتفاق درمورد شادولند خیلی محتمل هست که آیا نسخه جدیدی از بلیزارد معرفی میشه یا باید منتظر بمونیم تا یک نسخه الحاقی جدید دیگه از شدولند معرفی بشه؟
در ادامه می تونیم بیشتر با هر فصل بازی world of Warcraft آشنا بشیم. همچنین ببینیم چقدر طول کشیده تا بسته های الحاقی معرفی بشن؟

فصل های بازی وارکرافت شدولند؟

در نمودار زیر هر فصل بازی بصورت روزشمار نشون داده شده. همچنین تعداد روزی که طول کشیده بسته الحاقی جدید یا نسخه جدید به بازی اضافه بشه هم می بینید.

فصل های شدولند وارکرافت

اگر یادتون باشه، نسخه اولیه شدولند در 20 نوامبر 2020 اجرا شد. فصل اول اون در تاریخ 8 دسامبر آغاز شد و فصل دوم بعد از 210 روز در تاریخ 6 جولای 2021 اجرا شد.
اگر به جدول بالا دقت کنیم می بینیم حداقل زمان تغییر نسخه بلیزارد 656 روز و مربوط به نسخه Warlords of Draenors بوده. البیته بادرنظر گرفتن اتفاقاتی که اخیرا در این بازی افتاده، بعدی نیست که چیزی به پایان اون نمونده باشه. اما بیایید با دیدن سنتی هم به اون نگاه کنیم و دقت داشته باشیم که بلیزاد اهل سنت شکنی نبوده و نیست.

بنابراین تا الان بیش از 1.5 سال هست که این بازی داره اجرا میشه و کمترین مدت زمان حدودا 220 روز بوده. همچنین بیشترین مدت زمان بیش از 500 روز هست که بلیزارد فرصت داشته نسخه جدید وارکرافت رو ارائه کنه. اگه فرض کنیم بهترین شرایط بلیزکان بعدی، ماه فبریه 2022 باشه، بلیزارد چقدر فرصت داره نسخه جدید رو ارائه کنه؟

بازی دراگون فلایت نیز بتازگی پرطرفدار شده و توصیه می کنیم ببینید.

برای بازیکنان قدیمی بخصوص خریداران گیم تایم، خیلی غیرعادی نیست که نسخه جدید بلیزارد رو بصورت pre-order و پیش خرید یک ساله یا حتی بیشتر ببینن. چون در نسخه های قبلی هم شاهد این اتفاق بودن. اما سوال اینه که اگر این اتفاق نیفته و نسخه جدید معرفی نشه، میشه امیدی به نسخه فعلی و نجات دادنش در بسته های الحاقی داشت؟
باید منتظر بمونیم و ببینیم این محصول فروشگاه بلیزارد یعنی وارکرافت، چطوری توسط این کمپانی مراقبت میشه و به اوج خودش میرسه!

برای خرید بوست لیچ کینگ به لینک درج شده مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.