فیلم وارکرفت

فیلم وارکرافت (2016)؛ نقد و بررسی

بسیاری از دوستانی که اقدام به خرید بازی world of craft می کنند، پس از انجام  بازی، مشتاق می شوند بیشتر با دنیای وارکرافت آشنا شوند. مجموعه بسیار قدرتمند Warcraft یک فرانچایز از کتاب های وارکرفت، بازی های وارکرفت و سایر رسانه های متعدد است که توسط کمپانی بلیزارد ایجاد شده است. فیلم وارکرافت در دنیایی فانتزی قرار داشته و تمرکز آن بر روی نژادهای مختلفی همچون انسان ها، اورک ها، ترول ها، کوتوله ها و الف ها بعنوان شخصیت های اصلی است. گسترش های متعدد این دنیای وارکرفت سبب شده که بعنوان یکی از محبوب ترین بازی های استراتژیکی در تمامی عصرها معرفی گردد.

 

معرفی بازی وارکرافت

معرفی فیلم وارکرفت

 

فیلم وارکرفت در سال 2016 با بودجه ای 160 میلیون دلاری بر روی پرده سینماهای جهان رفت. داستان این فیلم درمورد اولین حمله اورک ها به آزروت و نبرد انسان ها و ارک ها را نشان می دهد. درواقع این فیلم روایتگر بازی وارکرفت: انسان ها و اورک ها را به تصویر کشیده است.

 

شخصیت های فیلم وارکرفت

 

شخصیت هایی همچون خادگار، لوتار، مدیور، گولدان، بلکهند، دوراتار، گاردونا و پادشاه ال لین که بعنوان شخصیت های این نسخه بازی وارکرفت هستند، در این فیلم حضوری دارند. این فیلم توانست 433.7 میلیون دلار به فروش برسد اما نتونست نقدهای مناسبی از طرفداران وارکرفت دریافت کند.

نقد فیلم وارکرافت

 

این فیلم با وجود پتانسیل بسیار بزرگی که در جهان سازی و محتوا و طرفداران فراوان خاص خود می توانست به مهمترین اثر سینمایی برگرفته از بازی های ویدئویی تبدیل گردد. اما با وجود اینکه به پردرآمدترین اقتباس از بازی های ویدئویی تبدیل شد، نتوانست به محبوبیت و موفقیت حیاتی بازی خود دست یابد.
فیلم وارکرفت با طرحی پیچیده تلاش دارد با این داستان شروع شود که درمورد چگونگی آغاز جنگ میان انسانها و اورک ها بیان می شود.

 

شخصیت های فیلم وارکرفت

 

این درحالی است که این فیلم همچنین تلاش می کند عناصر افسانه ای وارکرفت را نیز ترکیب کند. این پیچیدگی سبب می شود بسیاری از موضوعاتی نمایش داده شوند که صرفا طرفداران این بازی می توانستند آن را درک کنند. این ساختار نامنظم در قصه گویی و اجرا سبب شد این فیلم به اثری فانتزی با پتانسیل بالا باتوجه به تاریخچه بازی وارکرفت و کتاب های وارکرفت، با اجرای نه چندان قوی تبدیل شود.

پست های اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.