پیوستن بازیکنان ورلد اف وارکرافت به یک انجمن برای اولین بار!

بلیزارد تاریخ انتشار یک پچ بازی World of Warcraft آینده را فاش کرده است و جزئیاتی از یک پچ دیگر را نیز به اشتراک گذاشته است. آخری، قابلیت مورد نیاز متقاضیان زیادی را اضافه خواهد کرد که به بازیکنان Horde و Alliance اجازه می‌دهد برای اولین بار در تاریخ آرزوت زیر یک پرچم واحد قرار گیرند و برای یک اتحاد قوی بازی کنند. با sardarwow همراه باشید.

پیوستن بازیکنان ورلد اف وارکرافت به یک انجمن

سال گذشته، یک پچ کوچک برای بازی Shadowlands شروع به محو کردن خطوط تقسیم بندی دسته ها کرد و به بازیکنان از طرف‌های مخالف اجازه داد تا برای برخی از انواع محتوای گروهی مشخص تیم تشکیل دهند. این بروزرسانی همچنین به انجمن‌های داخل بازی اجازه داد تا قابلیت همکاری بین فاکشنی را فعال کنند. اما انجمن ها هنوز بطور کامل قفل بودند، اما این موضوع با بروزرسانی جدید Embers of Neltharion که به تازگی اعلام شده است، تغییر خواهد کرد.

دنیای بازی ورلد اف وارکرافت بر پایه تضاد بین Horde و Alliance ساخته شده است و گرچه بسیاری از داستان‌های انتشارهای جدید بازی باعث شده‌اند که این دو گروه برای خیر عمومی به هم بپیوندند و به طور موقت اختلافات خود را کنار بگذارند، اما در واقعیت، این دو فاکشن همواره در گیم ‌پلی واقعی بسیار مجزا بوده‌اند.

اگر نیاز دارید روی سیستم خود زمان صرف کنید، این بازی را به شما پیشنهاد می دهیم که نیاز به نصب ندارد! با مراجعه به لینک خرید wow ورژن ها و کاراکترهای مختلف را ببینید و خرید کنید.

اینو حتما ببین  5 راه عالی کسب طلا در وارکرافت (خرید و فروش گلد wow)

 

نکات Alliance و Horde در انجمن

در یک مصاحبه با wowhead، مدیر بازی همکار، Morgan Day، می‌گوید:

ما سعی می‌کنیم با تغییرات در مورد هم‌ فاکشنی واقعا عاقلانه بیندیشید و همچنین همیشه در نظر داریم که چگونه تغییرات را انجام دهیم؛ زیرا می‌فهمیم که این تغییرات تأثیراتی روی جامعه‌ی خودمان و حتی خود بازی دارد. فاکشن‌ها، Alliance و Horde، بخش بزرگی از دنیای وارکرافت هستند. حتی اگر من بتوانم با بازیکنان دیگر در فاکشن مخالف بازی کنم، اهمیت بزرگی که آن‌ها در داستان دارند چیزی است که هرگز در World of Warcraft از بین نخواهد رفت.

درباره اینکه گیلدهای هم ‌فاکشنی چگونه به نظر خواهند رسید یا آیا هرگونه محدودیتی اعمال خواهد شد، جزئیات واقعی وجود ندارد. با این حال، این خبر بدون شک اخبار جذابیت‌انگیزی است و احتمالات را در انتخاب شخصیت به حداکثر می‌رساند؛ چیزی که تا این لحظه محدود شده بود، اگر بخواهید با یک گروه از دوستان خود باقی بمانید. این تغییرات ممکن است امکانات جدیدی را به بازی اضافه کنند و تجربه بازیکنان با دوستان از فاکشن‌های مختلف را بهبود بخشند.

 

دسته های هم موضوع در انجمن

به علاوه دسته های هم موضوع که به شدت منتظر آن هستند، Embers of Neltharion فصل دوم دراگون فلایت را با یک ناحیه جدید و یک حمله جدید به نام Aberrus، Shadowed Crucible آغاز می‌کند. چندین دانژن جدید نیز قرار است به Mythic+ dungeon pool اضافه ‌شوند.

 

فصل دوم دراگون فلایت

این موارد به شرح زیر تایید شده است:

 • Brackenhide Hollow
 • Halls of Infusion
 • Uldaman: Legacy of Tyr
 • Neltharus
 • Freehold (Battle for Azeroth)
 • The Underrot (Battle for Azeroth)
 • Neltharion’s Lair (Legion)
 • Vortex Pinnacle (Cataclysm)
اینو حتما ببین  بتل نت چیست؟ (battle net چیست) ارتباط وارکرافت،‌ بلیزارد و بتل نت

 

بعلاوه، بلیزارد اعلام کرد که پچ 10.0.7 با نام Return to the Forbidden Reach در تاریخ 21 مارس امسال منتشر می‌شود و منطقه dracthyr اصلی به تمام بازیکنان حداکثر سطح اجازه ورود می‌دهد، همچنین یک زیرمنطقه جدید به نام صندوق‌های Zskera را نیز اضافه می‌کند.

درحال حاضر هیچ تاریخی برای پچ وو دراگون فلایت 10.1 با نام Embers of Neltharion وجود ندارد، گرچه قرار بود در 9 مارس بر روی PTR (Public Test Realm) عرضه شود. با خرید گیم تایم از این بازی بی نظیر لذت ببرید. همچنین خرید بوست لیچ کینگ را به شما پیشنهاد می کنیم.

منبع:

pcgamer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
 • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
 • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
 • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
 • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.