تخصیص جدید ورلد اف وارکرافت
تخصیص جدید ورلد اف وارکرافت

تخصص جدید World of Warcraft، نویدبخش یک بازی جدید

تخصص جدید ورلد اف وارکرافت، مژده یک نوع بازی جدید را می‌دهد که تا قبل ازاین دیده نشده‌است.

تابستان امسال، قابلیت «نیروهای ماورایی تقویت کننده» به World of Warcraft اضافه خواهد شد.
تحریک‌کننده تقویتی به World of Warcraft امسال تابستان اضافه خواهد شد.
تایلر کولپ، سردبیر دستیار در ماه مارس گفت:

می دانستم بلیزارد قصد دارد یک بخش پشتیبانی به World of Warcraft اضافه کند.

همانطور که مشخص است، او تا حدی درست می‌گفت و اکنون بلیزارد قابلیت جدید تقویت کننده ای را برای بخش Dracthyr Evoker رونمایی کرده است یعنی: نقش آسیب رسان که تابستان امسال به بازی اضافه می شود و از «جوهر سیاه و اژدهای برنزی برای تقویت توانایی‌های متحدان نزدیک» استفاده می‌کند. با sardarwow همراه باشید.

 

تغییرات ورد اف وارکرافت توسط تیم بلیزارد

بلیزارد در جلسه بازبینی «نیروهای ماورایی تقویت کننده» توضیح داد: «سبک بازی با این تخصص جدید شامل توانمندسازی متحدان با انواع افکت های مفید است. برخی را می‌توان به طور مستقیم روی متحدان قرار داد، در حالی که برخی دیگر به استفاده موثر از قابلیت های مقابله با آسیب در شما بستگی دارند. «نیروهای ماورایی تقویت کننده» روش های نابود کردن دشمنان را به روشی کاملا منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این قابلیت به عنوان فزاینده نیرو عمل می‌کند و توانایی‌های گروه (در آسیب زدن) را به میزان قابل‌ توجهی افزایش می‌دهد.

 

اینو حتما ببین  معرفی داستان دراگون فلایت

 

سبک بازی برای این تخصص جدید شامل: توانمندسازی متحدان خود با تنوعی از اثرهای مفید است یعنی: بلیزارد در Augmentation Evoker preview توضیح داد. برخی را می‌توان به طور مستقیم بر روی متحدان خود انداخت، در حالیکه دیگران برای استفاده موثر از توانایی‌های خود در برخورد با آسیب گره خورده‌اند. تحریک کننده‌های تقویتی، آسیب آن‌ها را به روشی کاملا منحصر به فرد ارائه می‌دهند. آن‌ها به عنوان ضرب‌کننده‌های نیرو عمل می‌کنند یعنی: توانایی‌های گروه یا: خروجی آسیب خود را به طور قابل‌ ملاحظه‌ای افزایش می‌دهند.

برخی از توانایی‌های تقویتی، کل گروه یا هر یک از اعضا را تقویت می کنند و یا بسیاری از افراد از «هدف‌گیری خودکار هوشمند یا مبتنی بر مجاورت» استفاده می کنند. بنابراین «نیروهای ماورایی تقویت کننده» می‌تواند از دوستان حمایت کند و در عین حال روی مبارزه تمرکز کند. شما نیز قادر خواهید بود در صورتی که مایل هستید اعضای خاصی از گروه خود را مورد هدف قرار دهید. برخی توانایی‌های تقویتی، یا کل حزب یا اعضای فردی شما را مشتاق خواهند کرد، و یا بسیاری “هدف‌گیری خودکار هوشمند یا مبتنی بر مجاورت” را استفاده خواهند کرد. بنابراین تحریک‌کننده‌های تقویتی می‌توانند دوستان آن‌ها را حمایت کنند در حالیکه بر روی مبارزه متمرکز مانده‌اند. شما نیز قادر خواهید بود تا اعضای خاصی از حزب خود را برای علاقه‌مندان هدف قرار دهید اگر ترجیح دهید.

مثال هایی از تخصص جدید World of Warcraft

جادوی سیاه اژدها (دراگون فلایت) فقط بر تقویت قدرت متمرکز است و بلیزارد گفته است: «در عین حال که قدرت زمینی افزایش می یابد، جادوی برنزی اژدها درباره زمان تسلیم شدن، تغییر سرنوشت، و تغییر جدول زمانی است تا تاثیر فوق العاده ای بگذارد».

 

اینو حتما ببین  نمادهای اژدها در بازی وارکرفت: دراگون فلایت

 

برخی از مثال ها به شرح زیر هستند:

قدرت آبنوس

 • بازیگران 1.5 ثانیه، خنک‌شدن 30 ثانیه.
 • آمار اولیه 4 تا از نزدیکترین متحدان خود را توسط درصدی از خودتان افزایش دهید و فواران شما باعث می‌شود تا آسیب بیشتری را برای ده ثانیه وارد کند. برخی از طلسم‌های دیگر شما، طول مدت این اثرات را افزایش می‌دهد.

فوران آتشفشان

 • انتخاب بازیکن 2 ثانیه. نیازمند 3 Essence. جایگزین Disintegrate می‌شود.
 • فوران شدید آتشفشان را زیر پای دشمن ایجاد می‌کند و آسیب آتشفشانی را بین آن‌ها و دشمنان نزدیک تقسیم می کند. مدت زمان اثرهای قدرت آبنوسی فعال شما را افزایش می‌دهد.

آشوب

 • توانمندسازی 2.5 ثانیه، خنک‌شدن 40 ثانیه.
 • قدرت زمینی را زیر پای دشمن خود جمع کنید و در حالی این قدرت¬ها را به سمت بالا بفرستید که قدرت زمینی در حال وارد کردن آسیب آتشفشانی به آن‌ها و دشمنان نزدیک است. توانمندسازی، محدوده اثر را افزایش می‌دهد. مدت زمان اثرهای قدرت آبنوسی فعال شما را افزایش می‌دهد.

نفس هزار ساله

 • خنک‌شدن 1.5 دقیقه. جایگزین نفس عمیق می‌شود.
 • به منطقه هدف‌گذاری شده پرواز کنید و به مدت 10 ثانیه در مسیر خود زخم های موقتی روی دشمن ایجاد کنید. زخم‌های موقتی بخشی از آسیب واردشده توسط متحدان شما را جمع می‌کنند، و سپس در پایان به ‌شدت با آن به دشمن ضربه می‌زنند. مدت زمان اثرهای قدرت آبنوسی فعال شما را افزایش می‌دهد.

با خرید گیم تایم،‌ این بازی بی نظیر را تجربه کنید.

 

«نیروهای ماورایی تقویت کننده» نیز به یک درخت کاملا جدید دسترسی خواهند داشت که آن‌ها را قادر می سازد قابلیت های سیاه یا برنز خود را افزایش دهند و راه‌های جدیدی برای حمایت از دوستان خود کشف کنند.
بنابراین یک دسته کاملا جدید نیست، اما اضافه کردن یک قابلیت کاملا جدید به یک دسته موجود به نوبه خود بسیار قابل توجه است، و بلیزارد گفته است قابلیت «نیروهای ماورایی تقویت کننده» «یک فرصت منحصر به فرد ارائه می‌دهد تا بتوان در یک سبک بازی جدید کاوش کرد که قبلا هیچ وقت در World of Warcraft دیده نشده ‌است».

 

اینو حتما ببین  مکان اوانت کیس در ورلد اف وارکرافت (دراگون فلایت) کجاست؟

 

قرار است تا تابستان امسال قابلیت «نیروهای ماورایی تقویت کننده» در World of Warcraft به عنوان بخشی از به روزرسانی محتوای «شکاف در زمان» منتشر شود، که شامل یک سیاه چال عظیم نامحدود جدید خواهد بود که یک رویداد عمومی جدید به نام «تایم ریفتس» و رویداد «اژدها سواری جایزه بزرگ کالیمدور» است.

تخصص تحریک‌کننده‌های تقویتی قرار است تا امسال تابستان در ورلد اف وارکرافت به عنوان بخشی از به روزرسانی محتوای Fractures in Time منتشر شود، که نیز شامل: یک Dawn of the Infinite mega-dungeon جدید خواهد بود یعنی: یک رویداد عمومی جدید Time Rifts و رویداد اژدها سواری جایزه بزرگ کالیمدور.

منبع:‌ pcgamer.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
 • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
 • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
 • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
 • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.