بروزرسانی های توسعه و اخبار دنیای وارکرافت
بروزرسانی های توسعه و اخبار دنیای وارکرافت

بروزرسانی های توسعه و اخبار دنیای وارکرافت

با آپدیت های اخیر در دنیای وارکرافت می توانید پس از کسب پیروزی ها، با Zereth Mortis Flying به آسمان بروید تا تلاش های Jailer در Raid Finder Wing 2 را خنثی کنید: Cornerstone of Creation (اساس خلقت)، دوستانی با دشمنان شما می سازد در نمونه های Cross-faction در 9.2.5 PTR، و نیروهای خود را در Burning Crusade Classic جمع کنید تا به خدای Zul’Aman حمله کنید و دیگر هیچ!

اخبار و توسعه شدولند

MYTHIC AND RAID FINDER WING 2

Sepulcher of the First Ones Mythic و Raid Finder Wing 2 هم اکنون درحال اجرا هستند. خود را برای مبارزه با Dausegne، Fallen Oracle، Prototype Pantheon، Lihuvim، Principal Architect آماده کنید.

MAGE TOWER برای همیشه بازمی گردد

زمانی که Mage Tower در Legion معرفی شد، بازیکنان را به چالش می کشید تا بر رویارویی های منحصربفرد کلاس انفرادی غلبه کنند. از 29 مارس 2022، Mage Tower دیگر به رویداد Legion Timewalking Bonus وابسته نخواهد بود. کسانی که بدنبال اثبات سرسختی خود هستند، می توانند در هر زمان به آن دسترسی داشته باشند.

کمربند افسانه ای UNITY

افرادی که فصل 7 کمپین Zereth Mortis را تکمیل کنند، می توانند کمربند Unity را دریافت کنند. این یک کمربرند افسانه ای جدید است که در نتیجه تلاش عمد و پیمان شما قدرت یافته است. این کمپین را کامل کنید تا توسط روشنفکران مورداحترام قرار بگیرید تا به خاطرات Unity دسترسی پیدا کنید. این به شما امکان می دهد پیمان جدیدی را بر یک اسلات زره متفاوت بسازید و نتایج واضحی را مبادله کنید. یا به سایر کاراکترهای خود کمک کنید فورا یک افسانه روشن فکری دریافت کنند.

اینو حتما ببین  میج تاور لجیون mage tower

پست های بروزرسانی توسعه شدولندز در فروم ها

  • 9.2.5 PTR اکنون زندست

نمونه های Cross-faction اکنون برای تست روی PTR دردسترس هستند و بازیکنان می توانند بطورمستقیم اعضای جناح مقابل را به میهمانی دعوت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این تغییرات و سایر موارد، پست فروم را بررسی کنید.

  • بروزرسانی جوایز Great Vault در 15 مارس

تغییرات ذکر شده در این پست با هدف بهبود حس باز کردن Great Vault شما حتی در هفته ایی بود که به هر دلیلی، ارتقای مستقیمی در سایر مواردی که می توانید انتخاب کنید، مشاهده نمی کنید.

  • Sandworn Relics و Raid/Dungeon Tuning

برای تغییرات دقیق در Sandworn Relics و تغییرات قابل توجه ایجاد شده در لیست سیاه چال ها و حملات ما، این پست را ببینید.

  • پرواز در Zereth Mortis

وقت آن است که به آسمان برویم! این فصل کمپین برای تکمیل دستاورد باز کردن رازها دردسترس است و پرواز در Zereth Mortis اکنون می تواند باز شود.

  • خاطرات افسانه ای قلعه ناتریا

خاطرات افسانه ای که قبلا فقط ازطریق قلعه ناتریا (Nathria) بدست می آمد، اکنون می توان از رندل (Rendle) که هم در قلعه ناتریا و هم در هاون (Haven) ظاهر می شود خریداری کرد. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

  • پاسخ برنامه نویس wow

Desvin به بازخورد شورای انجمن WoW در رشته بازخورد Solo Shuffle پاسخ می دهد و ایده پست ارتقاء به ilvl 239 را در حین بازی Solo Shuffle Brawl توضیح می دهد.

اخبار و توسعه WoW Classic

خدیای زولامان (ZUL’AMAN) اکنون زندست

آپدیت محتوای بعدی برای Burning Crusade Classic، خدای Zul’Aman اکنون زندست، با حمله جدید Zul’Aman که در 24 مارس ساعت 3 بعد از ظهر به وقت محلی PDT افتتاح می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، این مقاله را بخوانید.

اینو حتما ببین  ورود به بازی WoW Dragonflight و انتشار بسته ی آلفا دراگون فلایت

مشکلات رفع شده (هات فیکس ها)

اگر  جزو افرادی هستید که بخصوص خرید گیم تایم و این بازی بی نظیر را تجربه کرده اید، درمورد آخرین مشکلات رفع شده که به مسائل مختلف مربوط به بازی وارکرافت می پردازند، بیشتر بدانید: شدولند، Burning Crusade Classic و WoW Classic.
برخی از این هات فیکس ها در لحظه اجرا می شوند، درحالیکه سایرین ممکن است نیاز به راه اندازی مجدد قلمرو و زمان بندی شده برای اجرا باشند. به یاد داشته باشید که برخی مشکلات را نمی توان بدون بروزرسانی پچ سمت کلاینت حل کرد. این لیست با اقدامات رفع سریع مشکلات بروز می شود. برای بروزرسانی ها اغلب باید بازگردید.

ورزش های اینترنتی وارکرافت (WoW Esports)

مسابقات جهانی آرنا

جام 1 فصل 3 AWC Shadowlands به پایان رسید زیرا تیم هایی از سرتاسر آمریکای شمالی و اروپا در چهار جام جداگانه با جایزه 10000 دلاری (دلار امریکا) در هر منطقه و امتیاز برای صعود به پیست AWC به رقابت پرداختند.
جدول رده بندی را بررسی کنید و بدنبال آن باشید تا در 25 مارس به جام 2 برویم!

اسطوره Dungeon بین المللی

فرمت Groups از فصل 2 برای فصل 3 MDI بازگشته است و تیم های اجرای dungeon می توانند تا 28 مارس برای آزمایشات زمان فصل که در 30 مارس شروع می شود ثبت نام کنند. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

پیشنهاد می کنیم از بازی جدید ورلد اف وارکرافت کالکشن و بازی دراگون فلایت نیز دیدن فرمایید.

منبع: worldofwarcraft.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به سایت سرداروو خوش آمدید
  • تمامی محصولات به صورت آنی بعد از پرداخت به شما تحویل داده می شود.
  • تمام محصولات با کمترین قیمت ممکن قیمت گذاری شده پس نگران قیمت ها نباشید
  • همه محصولات موجود در سایت بروز هستند
  • درصورت وجود مشکل در خرید یا هرگونه انتقاد یا پیشنهاد، از طریق تماس یا کانال دیسکورد و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

برای یادگیری بیشتر این بازی میتوانید از ویدیو هایی که برای شما ارایه شده استفاده کنید و لذت ببرید.